Stolár/Nemecko

LOTUS Personalservice GmbH

Miesto práce
Bavorsko/Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž nábytku
- výroba a montáž dverí a oken
- výstavba interiérov,
- obsluha strojov (frézovanie, brúsenie),
- montážne práce (lepenie, rezanie jednotlivých častí, prispôsobovanie dielcov).

- prácu na trvalý praconvý pomer (nemecká zmluva) na dobu neurčitú,
- mzda: od 9,61 EUR brutto/hodina + diéty od 18 EUR netto/deň,
- sociálne poistenie (zdravotné, dôchodkové poistenie a poistenie v nezamestnanosti)
podľa platných nemeckých predpisov,
- 24 dní dovolenky, odmeny na vianoce a letnú dovolenku,
- možnosť komunikácie so slovenským disponentom,
- zaisťujeme formuláre na prídavky na deti a taktiež pomoc s nemeckými úradmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Bavorsku, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - zdravotníctvo - elektro- stolárstvo - výroba a šitie matracov. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti pre našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- zodpovedajúce vzdelanie, vyučný list,
- prax v odbore ,
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka.

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Landshute, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - elektro- stolárstvo - výroba a čalúnenie nábytku - šitie poťahov na sedacie súpravy, matrace. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2588375  Datum zveřejnění: 1.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou