Stolár/Nemecko - Bavorsko - nástup možný ihneď!

LOTUS Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko - Bavorsko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
cca. 2000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- výroba a montáž nábytku, dverí, okien,
- obsluha strojov (frézovanie, brúsenie),
- montážne práce (lepenie, rezanie jednotlivých častí, prispôsobovanie dielcov).

Ponúkame:
• stabilnú prácu na nemeckú zmluvu pre nemeckého zamestnávateľa na trvalý
pracovný pomer na dobu neurčitú – sociálne, zdravotné, dôchodkové poistenie
a poistenie v nezamestnanosti podľa platných nemeckých predpisov,
• 24 dní dovolenky,
• odmeny na Vianoce a na letnú dovolenku,
• možnosť poskytnutia mesačných záloh,
• pridelenie kontaktnej osoby z nášho tímu, s ktorou môžete komunikovať
po slovensky,
• pomáhame s prídavkami na deti a s nemeckymi úradmi,
• zabezpečujeme ubytovanie – max. 10-15km od miesta výkonu práce –
zamestnanec dostáva mesačne príspevok na nájom,
• zabezpečujeme kurzy nemeckého jazyka,
• ZDARMA pracovné pomôcky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

výroba a montáž nábytku, dverí, okien

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• zodpovedajúce ukončené vzdelanie,
• vyučný list, prax v odbore,
• komunikatívna znalosť nemeckého jazyka,
• vlastné auto výhodou.

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Landshute, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - elektro- stolárstvo - výroba a čalúnenie nábytku - šitie poťahov na sedacie súpravy, matrace. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3107698  Datum zveřejnění: 20.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca. 2000 EUR