Operátor expedice

Lovochemie, a.s. (MPSV)

Místo práce
Terezínská 57, 410 02 Lovosice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Agenti dopravy a přepravy (33312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lovochemie, a.s., IČ 49100262, http://www.lovochemie.cz
Pracoviště:Terezínská 57, 410 02 Lovosice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice.
Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a významný zaměstnavatel v regionu Lovosicka. Hledá z důvodu postupného zprovozňování nových výrobních kapacit a podstatného navýšení výroby do svého týmu nové kolegy s chutí pracovat na pozice:
operátor expedice.
Požadujeme: SOU, SŠ technického zaměření
o vzdělání nebo praxe v oblasti skladování a logistiky výhodou
o výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost dodatečného doplnění kvalifikace v Lovochemii)
o výhodou řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz
U KANDIDÁTŮ PŘEDPOKLÁDÁME:
" manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, dobrý zdravotní stav, ochotu
pracovat ve směnném provozu
NABÍZÍME: o nástupní mzda od 17 500 Kč
o navýšení mzdy o variabilní složku 10 % po zkušební lhůtě 3 měsíců
o cílová mzda po 1. roce až 21 650 Kč
možnost změny pracovní doby na dobu neurčitou
DALŠÍ BENEFITY:
o příspěvek na stravování až 700 Kč měsíčně
o podíl na hospodářském výsledku ("13. mzda") a odměny akcionáře
o příspěvek na penzijní / životní pojištění až 450 Kč
o zvýhodněné tarify volání a internetu u operátora O2
o poukázky Flexi Pass na zdraví, kulturu a sport
o týden dovolené navíc
o zázemí stabilní a perspektivní společnosti a skupiny AGROFERT
o firemní akce pro zaměstnance, slevy u obchodních partnerů na cestovní služby, pojištění a další produkty. Příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci…, závodní stravování
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů
První kontak zaměstnavatele: své životopisy posílejte na [email protected], odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 563787, 702 197 910 (Petra Šmídová), s doporuč. od ÚP od 8.00 do 14.00 hodin za paní Šmídovou.

Poslední změna:2016-06-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 10907800739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou