Zámečník i

Lovochemie, a.s. (MPSV)

Místo práce
Vinická 775, 289 03 Městec Králové, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lovochemie, a.s., IČ 49100262
Pracoviště:Lovochemie, a.s. - provozovna, Vinická 775, 289 03 Městec Králové

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: preventivní údržba zařízení, opravy zařízení po poruše, odstraňování havarijních stavů zařízení - zjišťování příčin poruchy a následné provádění opravy zařízení příslušného technologického uzlu (montáž/demontáž a opravy strojního zařízení = potrubní systémy, armatury, rotační stroje, dopravníkové pasy a elevátory, statické nádoby, ocelové konstrukce a jiné strojně-technologické výrobní celky)
Požadujeme: vyučen (obor zámečník) nebo jiné technické zaměření, praxe v údržbě výhodou, svářecí průkaz a vysokozdvižný vozík výhodou, dobrá fyzická kondice, zručnost, samostatnost, spolehlivost ;
Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci, zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí, motivující finanční ohodnocení, stabilizační příspěvek, možnost dalšího profesního a osobního rozvoje, atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport a další zaměstnanecké výhody)

Zájemci se mohou hlásit na tel.č. 416 563 787, 702 197 910 denně od 8:00 - 14:00 hod.
Své životopisy posílejte na [email protected].

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12694040704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou