Lean manager (m/w)

LOXXESS Bor s.r.o. (MPSV)

Místo práce
20, 348 02 Bor, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-15
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Metodici a analytici finančního trhu (24131)

Pracoviště a kontakty

Firma:LOXXESS Bor s.r.o., IČ 27975321
Pracoviště:Nová Hospoda 20, 348 02 Bor u Tachova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-06-15
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 20
348 02 Bor u Tachova
Vaše úkoly:
" Realizace principů štíhlého řízení / výrobních systémů Toyota
" Koordinace projektů pro střednědobé a dlouhodobé zvyšování produktivity
" Samostatná příprava, koordinace a realizace workshopů pro implementaci nových myšlenek ve spolupráci s našimi zaměstnanci
" Zajištění trvalé udržitelnosti zavedených optimalizačních opatření na základě identifikace potřeby a provádění školení odborných a vedoucích zaměstnanců a pravidelné review
" Plánování a nastavení štíhlého výrobního procesu
" Controlling výroby
" Identifikace zdrojů chyb a potenciálů pro zlepšení výrobního procesu
" Kontrola a analýza výrobních procesů a jejich neustálá optimalizace
Váš profil:
" Úspěšné dokončení studia se zaměřením na hospodářské inženýrství, podnikovou ekonomiku nebo dosažení srovnatelné kvalifikace
" Kvalifikace v oblasti optimalizace procesů (Six-Sigma apod.)
" Profesní zkušenosti z průmyslového podniku nebo z oblasti poskytování logistických služeb
" Znalosti a zkušenosti z oblasti štíhlého řízení výrobního systému Toyota a řízení shopfloor
" Spolehlivá znalost práce s MS-Office a nástroji pro řízení projektů a modelování procesů
" Dobrá znalost angličtiny výhodou
" Ochota cestovat
" Schopnost strategicko-analytického myšleníl
" Odpovědnost, orientace na řešení a proaktivita
" Schopnost systematické práce se samostatnou odpovědností
Během prvních 6 měsíců práce Vám zajistíme ubytování v hotelu.
Nabízíme Vám inovativní prostředí, ve kterém budete mít možnost tvořit. Dáváme přednost ploché hierarchické struktuře a krátkým rozhodovacím procesům. Dále nabízíme zajímavý kariérní postup v rámci koncernu.

Poslední změna:2015-06-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 8864100755

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně