It administrátor

LOXXESS Bor s.r.o. (MPSV)

Místo práce
20, 348 02 Bor, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-12
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (2522)

Pracoviště a kontakty

Firma:LOXXESS Bor s.r.o., IČ 27975321
Pracoviště:Nová Hospoda 20, 348 02 Bor u Tachova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-12
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce Loxxess Bor s.r.o., Nová Hospoda 20 - Hala B5,
Společnost LOXXESS Bor s.r.o. se sídlem Nová Hospoda 20, 348 02 Bor, patří k vedoucím specialistům v oboru skladování a logistiky.
SŠ vzdělání, kvalifikace v oboru, znalost správy sítě a podnikových systémů -
AJ slovem i písmem - podmínkou, NJ - výhodou
zkušenosti v oblasti Windows serveru, IBM iSerie (AS400)
trestní bezúhonnost, zodpovědnost, časová flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu, ŘP sk. B
dovolená navíc (25 dní), stravenky plně hrazené zaměstnavatelem , věrnostní příplatek, roční prémie, jazykové kurzy, kariérní růst.

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 11079700744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou