Servisní technik

Ložiska VILIM spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Hamerská 728, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (72339)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ložiska VILIM spol. s r.o., IČ 26829053
Pracoviště:Hamerská 728/21, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky, notebook, telefon, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojiš
Jízdní výhody, Služební auto

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Hamerská č.p. 728/21, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou.
Požadavky: Vzdělání SŠ - technické zaměření (i absolvent), zodpovědnost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B, aktivní práce s PC (MS Office). Výhodou: Znalost jazyků AJ nebo NJ, praxe v oblasti strojírenství.
Náplň práce: Provádění servisních prací převážně u zákazníků: opravy strojů - především montáže a demontáže ložisek, ustavování strojů pomocí laseru, základní provádění diagnostiky rotačních strojů, realizace mazacích systémů, tvorba zpráv a protokolů.
Nabízíme: Zajímavou různorodou práci na rozmanitých průmyslových strojích, používání moderního vybavení především od firmy SKF, pružná pracovní doba - částečně v sídle firmy a částečně v "terénu", služební auto, notebook, telefon, stravenky, přispívání na životní pojištění a penzijní připojištění, podpora sportovních aktivit
Životopisy posílat POUZE na výše uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11998770797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní