Zdravotní sestra/bratr

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. (MPSV)

Místo práce
Lesní 345, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-21
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 23500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:LS ROYAL Mariánské Lázně a. s., IČ 49790731
Pracoviště:Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-21
Mzdové rozpětí:od 19500 do 23500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, možnost ubytování
Jízdní výhody, možnost příspěvku na dopravu
Podnikové stravování, zaměstnanecké stravování
Zvláštní prémie, roční odměna

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - po zapracování možnost převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (u zkráceného úvazku počet hod/týdně dle typu úvazku). Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (12-ti hodinové směny, denní x noční směny, 7:00-19:00 h a 19:00-7:00 h).

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (registrovaná/ý zdravotní sestra/bratr s praxí)
- znalost práce na PC
- komunikační znalosti a dovednosti
- profesionální přístup ke klientům
- spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, samostatnost
- příjemné jednání a vystupování
- vítáme komunikativní znalost NJ a RJ v oboru
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- časová flexibilita (denní a noční směny).

Nabízíme:
- silné zázemí stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy)
- roční odměna
- příjemné pracovní prostředí
- samostatná práce
- možnost seberealizace
- možnost využít dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa
- možnost ubytování
- zaměstnanecké stravování
- možnost příspěvku na dopravu.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11398360779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC