Technik

LSCJABLONEC.CZ s.r.o. (MPSV)

Palackého 1006, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-20
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:LSCJABLONEC.CZ s.r.o., IČ 28699149
Pracoviště:Palackého 1006/1, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-20
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK
Náplň práce :
Správa zákazníků a externích servisů
Částečné řešení interních servisů
Postupné základní řešení správy serverů a LAN/WAN sítí
Konzultace se zákazníky
Očekáváme:
Min SŠ vzdělání, flexibilitu, komunikativnost
servisní IT dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu
příjemné vystupování, umění reprezentovat společnost
znalost IT ve odborné úrovni
znalost LAN/WAN/IT řešení , plus základní znalost serverových řešení či jiných znalostí z oboru IT
Výhoda pro nástup:
TECHICKÁ ZNALOST PC SÍTÍ + router + adsl + ap + manage switch / LAN/WAN/VPN / WIFI
Mechanická zručnost, základní znalost silno-slabo proudové problematiky
Schopnost montáže elektrických zařízení, montáž na žebříku, technická schopnost
Nabízíme
Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků
Mzda min 14000 tis Kč čistého a výše dle bonusů za zakázky
Firemní vůz s možností soukromých cest, notebook, mobilní smartphone s internetem
Pracovní kancelář v centru Jablonce ( Palackého 1 )
Nástup ihned
Životopisy zasílejte na e-mail [email protected] nebo se hlaste osobně na prodejně LSCJABLONEC.CZ

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11051940702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou