Servisní technik it

Lubomír Coufal (MPSV)

Místo práce
Kollárova 808, 784 01 Litovel, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lubomír Coufal, IČ 43990819
Pracoviště:Lubomír Coufal - ROOT, Kollárova 808/5, 784 01 Litovel

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Kollárova č.p. 808/5, Litovel.

Firma ROOT, působící v oblasti informačních technologií již více jak 20 let, jejímiž klienty jsou především podnikatelské subjekty z řad výrobních a obchodních firem. Hledá do svého týmu servisního technika IT. Baví vás informační technologie a rádi se učíte nové věci, pomáhat druhým a být uznávaným expertem ve svém oboru je váš cíl? Přidejte se k nám.

Čeká vás pestrá práce:
Budete mít na starosti péči o infrastrukturu našich klientů a bezproblémových chod celého jejich IT:
- instalace a správa firemních serverů
- instalace a správa podnikových aplikací
- instalace a správa bezpečnostních řešení
- instalace a správa klientských i serverových aplikací z řady Microsoft OFFICE
- podpora pro uživatele sítě
- servis IT produktů
- zaškolování uživatelů pro práci s PC

Vaše schopnosti a dovednosti, které vám nesmí chybět:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- komunikace s lidmi a příjemné vystupování
- velmi dobré znalosti architektury PC a podnikových sítí LAN
- znalost systémů Windows a MS Office
- znalost serverových systémů Windows Server (2008, 2012), Exchange a SQL
- alespoň pasivní znalost AJ
- zodpovědný přístup a pečlivost
- řidičský průkaz skupiny B

Získáte:
- smysluplnou práci ve stabilní firmě s motivujícími faktory
- práci v příjemném prostředí v dobrém kolektivu
- možnost se dále vzdělávat
- odměňování dle výkonů a výsledků práce
- další zaměstnanecké výhody

Svoje životopisy zasílejte POUZE na adresu [email protected].

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11627610773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou