Pomocný administrativní pracovník/ce

Luděk Šedý (MPSV)

Místo práce
Wilsonova 3991, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-15
Mzdové podmínky (brutto)
5500 - 9000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Luděk Šedý, IČ 68642954
Pracoviště:Luděk Šedý - Hodonín, Wilsonova 3991/20, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-15
Mzdové rozpětí:od 5500 do 9000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Wilsonova 3991/20, 695 01 Hodonín. Nabízíme volné místo - jedná se o pozici POMOCNÉHO ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA. Nutná uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost a pečlivost. Náplň: jednoduchá obsluha eshopu, pomocné práce při fakturaci, objednávkách a administraci (přichystání podkladů, kontrola údajů apod.) Není nutná nějaká speciální znalost ani vzdělání. Pracovní doba je 20-30h/týdně, dle domluvy, v budoucnu možný i plný úvazek. Vhodné i pro ZTP/ČID. Nutná je ochota učit se novým věcem, flexibilita, logické myšlení a samostatnost. Vážní uchazeči zašlete životopis výhradně na: [email protected]. Nechoďte na prodejnu bez předchozí domluvy. Ozveme se jen vybraným uchazečům. Flexibilní pracovní doba, možnost zkráceného úvazku

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12601020711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC