Prodavač/ka

Ludmila Eichertová (MPSV)

Místo práce
8. května 465, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ludmila Eichertová, IČ 64098362
Pracoviště:Ludmila Eichertová - Galerie Moritz, 8. května 465/24, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: 8. května č.p. 465/24, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: praxe v prodeji. Turnusové služby (krátký/dlouhý týden) nebo ranní a odpolední, dle domluvy.
Jedno volné místo na HPP, druhé DPP nebo DPČ. Hrubá mzda u HPP 13.400 Kč. Odměna z dohody činí 70 Kč/hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12675810718

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání