Absolventi technických odborov pozor!

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Vysočina, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zaujíma Vás:
* možnosť podieľať sa na vývoji, dizajne a výrobe špičkových produktov
* práca s modernými technológiami
* príležitosť osobného a kariérneho rastu
* Máte chuť:
* učiť sa niečo nové a profesne rásť
* uplatniť svoje nápady v praxi
* Potom hľadáme práve Vás, tohtoročných absolventov VŠ technických odborov - strojársky, technologický, priemyselné inžinierstvo, elektrotechnický
* do ročného trainee programu v oblastiach:
* podpora výroby,
* kvalita,
* technológie (automatizácia, spracovanie plastov, nástroje - tooling),
* vývoj elektroniky (vývoj riadiacich jednotiek, vývoj DPS riadiacich jednotiek, testovanie).

* Ponúkame podporu pri ubytovaní, perspektívne zamestnanie v silnej nadnárodnej spoločnosti, zaujímavú a dynamickú prácu v modernom pracovnom prostredí, transparentný a otvorený prístup managamentu, unikátny zaškoľovací program a ďalšie vzdelávanie, profesijný rast, zodpovedajúce mzdové ohodnotenie a širokú škálu zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické zameranie, priemyselné inžinierstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* VŠ vzdelanie - technický odbor (vrátane bakalárskych programov)
* dobrá znalosť AJ/NJ, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
* flexibilita, prispôsobivosť, ochota cestovať
* proaktívny prístup, tímový hráč s dobrými komunikačnými zručnosťami
* ambície pre osobnostný rast
* motivácia doťahovať úlohy / projekty do konca

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1881599  Datum zveřejnění: 27.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou