Prodejce/kyně mobilních telefonů

Lukáš Klein (MPSV)

Místo práce
Štefánikova 1239, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lukáš Klein, IČ 72988053
Pracoviště:Lukáš Klein - Mobilsalon Kopřivnice, Štefánikova 1239/19, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.:1.12.2016.
Na pozici konzultanta prodeje mobilních telefonů očekáváme zájem o mobilní telefony, aktivní přístup, drive, příjemné vystupování, pro-zákaznickou orientaci, znalost práce na PC, výhodou je řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: fixní mzdu plus motivační složku mzdy, osobní i kariérní růst, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, práci na HPP, kompletní zaškolení. Po zaškolení lze upravit pracovní dobu. Příspěvek na dopravu, velmi motivační provizní systém odměňování, benefity za splátkový prodej vyplácené na účet.
Nemáme žádné plány, které se musí plnit, naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi a s důvěrou vrací.
Životopis zasílejte na e-mail: [email protected]. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11807350706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou