Realitní makléř/ka

Lukáš Kučera (MPSV)

Místo práce
Vídeňská 25, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2014-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lukáš Kučera, IČ 75979314
Pracoviště:Lukáš Kučera, pracoviště, Vídeňská 25, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-03-15
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, ÚSO, ŘP "B", základní znalost na PC, vlastní automobil podmínkou, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vhodné i pro absolventy
NABÍZÍME: příspěvek na stravování
DÁLE NABÍZÍME: fixní odměnu+provize z prodeje, pružnou pracovní dobu, motivační programy s benefity. Kvalitní zaškolení, žádné vstupní poplatky.
NÁPLŃ PRÁCE: zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí v dané lokalitě. Vedení obchodních jednání a poradenská činnost.
NÁSTUP: 15.3.2014
kontakt: p. Kučera, tel. 731 923 006,
ŽIVOTOPISY zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-01-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 7031940796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou