Číšník - servírka

Lukáš Zeman (MPSV)

Místo práce
40, 539 44 Perálec, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lukáš Zeman, IČ 02158396
Pracoviště:Lukáš Zeman - Perálec, Perálec 40, 539 44 Proseč u Skutče

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Perálec 40
Malá, příjemná a nenáročná hospůdka, nic složitého. Vhodné i jako stálá brigáda. Hodinová mzda dle dohody.
POŽADUJEME: chuť pracovat, zodpovědnost, důvěru a starat se o zákazníky.
NABÍZÍME: možnost ubytování a další benefity dle dohody.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11744730707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity