Operátor/ka ve výrobě

LUKRAM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
251, 407 57 Horní Podluží, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:LUKRAM s.r.o., IČ 49903071, http://www.lukram.cz
Pracoviště:LUKRAM s.r.o. - (sídlo), Horní Podluží 251, 407 57 Horní Podluží

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvky na penzijní pojištění
Jízdní výhody, Firemní doprava zajištěna z lokalit uvedených v poznámce
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie, měsíční bonus za produktivitu, měsíční bonus za efektivitu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
LUKRAM s.r.o.
Horní Podluží 25

Požadavky:
-schopnost jemné manuální práce a dobrý zrak, osobní disciplína, spolehlivost, schopnost týmové práce,
-praxe v elektrotechnické výrobě výhodou
-znalost Nj nebo Aj výhodou
-odborné vyučení či ÚSO výhodou.

Nabízená mzda: od 84,- Kč/hod.

Firemní doprava zajišťována ze směru: Česká Lípa, Nový Bor, Svor, Jiřetín p. Jedlovou,
a také ze směru: Dolní Poustevna, Mikulášovice, Velký Šenov, Šluknov, Staré Křečany, Krásná Lípa

Způsob kontaktu:
Zájemci zašlou životopis na adresu zaměstnavatele Horní Podluží 251, 407 57 Horní Podluží,
popř. e-mailem: [email protected] nebo [email protected]
Dotazník do 1.výběrového kola k vyzvednutí na vrátnici společnosti

V případě osobní jednání nutno předem domluvit schůzku telefonicky.
Kontaktní osoba pí Michaela Knazovič Mádlová, tel.: tel.: 412 315 700 nebo pí Lenka Bartošová, tel.: 412 315 758

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 8676620707

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání