Pracovníci v sociálních službách

LUMA MB, z.s. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 691, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:LUMA MB, z.s., IČ 26638398
Pracoviště:Nerudova 691/19, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Nerudova č.p. 691/19
Mladá Boleslav II
293 01

Prvotní kontakt:
e-mail: [email protected]

Hledáme novou kolegyni či kolegu pro poskytování ambulantních i terénních sociálních služeb, v Sociální poradně Mladá Boleslav a v obcích na území okresu MB.
Výhodou je praxe v sociálních službách nebo v práci s lidmi, aktivní řidič/ka s řidičským oprávněním sk. B, dobrá znalost češtiny slovem i písmem, znalost práce s PC, komunikativnost a ochota učit se novým dovednostem.

Nástup možný ihned nebo 1. 6. 2017. Nabízíme možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek a prodloužení smlouvy na další rok.

Nabídky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte výhradně e-mailem. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12666610753

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání