Programátor/ka c++

LumiTRIX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Štramberská 1153, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 100000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:LumiTRIX s.r.o., IČ 29395950
Pracoviště:LumiTRIX s.r.o.-pracoviště, Štramberská 1153/1a, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 35000 do 100000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 2.11.2016.
Jsme startup zabývající se outdoor & indoor projekčními systémy. Kombinujeme naše hardwarové a softwarové řešení s projekční technikou pro vytvoření nového média. Nepovažujeme fasády budov či stěny interiéru pouze jako prostor pro zobrazení zajímavé a působivé dekorace, ale hlavně jako nové zobrazovací médium, které může doplnit či konkurovat tabletům, smartphonům, led obrazovkám a podobně.
Mimo jiné jsme vyvinuli (a vyrábíme) vlastní outdoorový projektor pro možnost realizace permanentní projekce ve veřejném prostoru, naše ambice ale sahají mnohem dále.
Inovační firma roku MSK 2015 - 1.místo
Vodafone Nápad roku 2015 - 2. místo
BestBusiness Kopřivnice 2015 - 1.místo
BestOfX - 2.místo
Reportáž v časopise FORBES
PRACOVNÍ POZICE
Programátor bude implementovat řídící software našich projektorů. Pracovat bude v týmu s autorem současného softwarového řešení napsaného v jazyce C# na Windows platformě a jistou dobu bude toto řešení spolu-vyvíjet a udržovat. Později ale proběhne konverze software na Linuxovou platformu v jazyce C++ a programátor bude (spolu)architektem nového řešení.
POŽADUJEME:
- aspoň částečnou možnost dostavovat se na pracoviště v Kopřivnici (je možné se domluvit na
jisté formě homeoffice)
- dobrou znalost Linuxu, znalost BSD socketů
- dobrou znalost vývoje v jazyce C++ včetně architektonického návrhu aplikace
- aspoň základní znalost jazyka C#, případně ochotu se ho doučit
- základní znalost Windows
NABÍZÍME:
Pracovní poměr na dobu neurčitou (podmíněný vzájemnou spokojeností během tříměsíční
zkušební doby)
- práci v projektem nadšeném, kolektivu
- podílení se na rozvíjení nového perspektivního byznysu.
- získávání zkušeností prací v týmu složeného nejenom z webových a softwarových, ale i hardwarových vývojářů a umělců
- "Start-upový PUNK"
- VM vhodné i pro absolventy a OZP.
Info. na Švirga Václav, tel.: 702 129 420, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11670890718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou