CNC obrábači na sústruh a frézu Fanuc, Siemens, Nórsko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Alesund, Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4000 - 5000 EUR/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kusová a malosériová výroba stredne veľkých výrobkov:
priemer 800mm – 1200mm na stroji Doosan HM1000 - Fanuc F21i
priemer 500mm – 800mm na stroji MORI SEIKI - Fanuc 31i
priemer 400mm - dĺžka až 9m na stroji AFP160 - Siemens 840D

Pracuje sa s materiálmi zliatina, odliatky, super Duplex, zváraných dielov atď....

Sú kladené veľké nároky na CNC operátora, pokiaľ ide o skúsenosti, meranie a upnutie obrobku.

Zamestnávateľ si vyžaduje široké a silné skúsenosti so stredne veľkými dielmi, veľa upínania a presnú prácu.

Dlhodobá práca.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Preplatenie letenky do Nórska.
Zabezpečené ubytovanie pred príchodom do Nórska.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v AJ spolu s fotografiou na adresu [email protected]. V prípade, že spĺňate požiadavky Vám zašleme formulár na vyplnenie a budeme vás kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.

Vybraní uchádzači budú robiť skype pohovor s nórskym zamestnávateľom, následne budú pozvaní na skúšobný týždeň priamo do nórskej firmy - náklady preplatené zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nórska personálna agentúra obsadzuje uchádzačov u koncového klienta nadnárodnej spoločnosti so sídlom v Nórsku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zamerania, obrábač - sústruh, fréza

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Zamestnávateľ si vyžaduje široké a silné skúsenosti so stredne veľkými a veľkými obrobkami, veľa upínaním, napínaním a presnou prácou, komunikatívna angličtina, ochota pracovať na 2 smeny.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1696744  Datum zveřejnění: 21.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4000 - 5000 EUR/mesiac brutto