CNC seřizovač / operátor - Praha a okolí - s ubytováním

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Mělník, Praha, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nebo dle dohody domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Samostatná obsluha CNC strojů (frézy, soustruhy, brusky, vysekávací stroje - dle domluvy)
* Korekce v programech Heidenhain, Fanuc, nebo Siemens Sinumerik - dle domluvy
* Práce dle technické dokumentace
* Práce v malosériové výrobě strojírenského typu
* Práce ve 3-směnném provozu (8 hod) / 2 - směnném provozu (12 hod) - dle stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
* VELMI VÝHODNÉ platové podmínky - od 18 800 Kč do 35000 Kč / měsíčně, v čistém
* Příspěvky na stravu a dopravu
* Ubytování ZDARMA, nebo příspěvek na vlastní ubytování
* Možnost vyplácení záloh
* Práce ve vysoce technicky zabezpečeném provozu
* Práce v příjemném, vstřícném kolektivu
* Možnost přestupu přímo pod klienta
* Možnost nastoupit ihned, nebo po domluvě
* Možnost domluvit se na dalších výhodách

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis.

Pro Váš úspěch uděláme maximum.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá strojírenská společnost zaměřená na výrobu CNC strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ v technickém oboru
* Zkušenosti s obsluhou CNC mechanizmů
* Zkušenosti s kusovou výrobou výhodou
* Znalost čtení technické dokumentace podmínkou
* Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1737913  Datum zveřejnění: 3.2.2016