Elektromontér - Praha západ / Kladno

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Středokluky, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Sestavování a montáž rozvaděčů, zařízení dle technické dokumentace
- Samostatná činnost na elektrických zařízeních
- Práce na dílně - 1 směnný provoz (8 hod)
- KREATIVNÍ PRÁCE S MOŽNOSTÍ OSOBNÍHO ROZVOJE

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání
- Výhodné platové ohodnocení od 14.300 - 19.000 Kč (netto)
- Možnost pracovat přesčas
- Možnost vyplácení záloh
- Příplatky na stravu a dopravu
- Možnost využít ubytování ZDARMA
- Pracovní oděv zabezpečen - zdarma

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosím neváhejte zaslat Váš životopis.
Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Velká a stabilní a pořád se rozvíjející německá společnost působící ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrikář - elektromontéř

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ zaměření elektro
- Odborná způsobilost podle 50/1978 Sb. § 5,6 PODMÍNKOU
- Čtení a používání technické dokumentace
- Znalosti a používání základních měřidel
- Znalosti instalace elektrických a elektronických prvků
- Praxe v oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1791415  Datum zveřejnění: 13.4.2015