Automechanik nákladných áut VOLVO, technický leader, Nórsko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Larvik, Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
26.000 NOK/ 40.000 NOK - leader mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dielnu prepravnej firmy hladame 1 Technickeho veduceho a 4 mechanikov, v ktorej pravidelne opravuju 80 kamionov znacky VOLVO a 120 navesov. V servise sa tiez robia MOT (STK) prehliadky tychto tahacov a navesov. (Diagnostika a kontrola strojov, emisii, brzd atd. )

Náplňou práce je:
- vykonávať denné operácie v dielni – nákladné autá, ťahače a návesy značky Volvo
- diagnostika mechanických a elektrických problémov
- vedenie a pomoc kolegom mechanikom pri ich práci - riešenie technických problémov
- testovanie vozidiel po opravách
- vykonávanie pravidelných technických kontrol

- trvalý pracovný pomer u zamestnávateľa s dobrou reputáciou
- priateľských kolegov v odvetví s jasnou budúcnosťou
- prostredie, kde máte možnosť rozvíjať vaše schopnosti a zdieľať ich s kolegami
- pomoc so zabezpečením ubytovania v Nórsku
- skvelá krajina pre prácu a veľa možností vo voľnom čase

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite váš životopis v anglickom jazyku spolu s požadovanou dokumentáciou uvedenou vyššie v inzeráte na adresu [email protected] . Do predmetu emailu napíšte AUTOMECHANIK – TECHNICKÝ LEADER V NÓRSKU.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nórska personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

5

Dobra komunikativna uroven anglickeho jazyka (plati pre technical leadra – automechanici, staci zaklad – kedze leader bude slovak)

Predchadzajuce skusenosti - min 5 rokov s modernymi zariadeniami v moderne vybavenom servise

Znalost pocitacovej diagnostiky:
VOLVO DIAGNOSTICKY SYSTEM (je to system, ktory maju originalne servisy Volvo)
WAPCO DIAGNOSTICKY SYSTEM – pre kontrolu brzd na privesoch a navesoch

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1797002  Datum zveřejnění: 10.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 NOK/ 40.000 NOK - leader mes. brutto