Pracovníci do obsluhy v reštaurácii rýchleho občerstvenia v Nemecku

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Offenburg, Kehl, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s nemeckou spoločnosťou prevádzkujúcou franchise sieť reštaurácii rýchleho občerstvenia obsadzujeme pozíciu: Pracovník obsluhy. Skrz ubytovania zamestnávateľ preferuje ženy a páry. Kontrakt je minimálne na 6 mesiacov alebo 12
mesiacov s možnosťou predĺženia na kontrakt na dobu neurčitú. Práca je pri francúzskych hraniciach !!

Ubytovanie je zabezpečené v 2 posteľových apartmánoch za cenu 215€ mes. - strháva sa z výplaty.
Nápoje počas služby zdarma, denný kredit na stravu 4€ - 5€ na 8 hodinovú smenu
Trinkgelty, ktoré sa delia medzi pracovníkov danej smeny.

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu v NJ spolu s fotografiou na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

manažér reštaurácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nekonfliktný typ, ochota vycestovať do zahraničia na dlhší čas, spoľahlivosť.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1801902  Datum zveřejnění: 15.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100€ v čistom