Operátor/ka výroby - Břeclav - Ubytování zdarma - Práce i pro páry

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Břeclav, Česká republika, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
09.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
63 Kč - 75 Kč/hod. + příspěvky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné operátory výroby, kterých náplní práce bude:
- výroba clon pro automobilový průmysl
- pásová výroba
- lepení součástek
- jednoduchá manuální práce
- práce ve stoje
- praxe není podmínkou, do práce Vás zaučí

Kandidát bude pozvaný na pohovor a pracovní zkoušku do Břeclavi. Nástup ihned po úspěšném absolvovaní pohovoru.

Aktuální pohovory a pracovní zkoušky: čtvrtek 09.10.2014.

POSKYTUJEME UBYTOVÁNÍ ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové podmínky od 10,000 Kč netto měsíčně
- 63 Kč - 75 Kč/hod.
- stabilní zaměstnání na trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravu
- ubytování zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu a splnění podmínek prosím o zaslání Vašeho životopisu v českém jazyce na e-mailovou adresu:

[email protected] (do předmětu uveďte Operátor/ka výroby - Břeclav).

Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče, kteří splňují požadavky a kritéria. Za porozumění děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Gumárenský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- chuť pracovat
- odpovědnost za provedenou práci a pečlivost
- spolehlivost
- absolvování osobního pohovoru a pracovní zkoušky v Břeclavi podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1834810  Datum zveřejnění: 15.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 63 Kč - 75 Kč/hod. + příspěvky