Technický vedúci autoservisu - Nórsko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Larvik, Nórsko
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
4850 EUR/mesiac, v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dielňu prepravnej firmy v meste Larvik hľadáme Technického vedúceho – V dielni sa pravidelne opravuje 80 kamiónov značky VOLVO ale aj iné a 120 návesov, hlavne silá. V servise sa tiež robia MOT (STK) prehliadky týchto ťahačov a návesov. (Diagnostika a kontrola strojov, emisií, bŕzd atď. )

Popis pracovnej činnosti:
- Prijíma objednávky na opravy (komunikuje s vodičmi)
- Rozvrhuje trvanie oprav, plánuje opravy a objednávky náhradných dielov tak aby dielňa fungovala čo najplynulejšie
- vykonáva aj testovanie, diagnostiku a následne jazdy po opravách
- komunikuje so zákazníkmi a vedením spoločnosti, preto je potrebná dobrá úroveň AJ alebo NOR
- Spracúváva tiež administratívu spojenú s prehliadkami a opravami ako podklad pre fakturáciu (práca s PC)

Smeny:
Momentálne servis pracuje na jednu smenu 7:00 – 15:00, ale plánuju spustiť 2 smennú prevádzku – 2 smena bude 15:00 – 23:00.
1 x 30 minút pauza na obed + jedna kratšia prestávka

- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobý kontrakt
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou na trhu

V prípade záujmu pošlite CV v anglickom alebo nórskom jazyku na [email protected] . Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Garáž veľkej prepravnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

AUTOMECHANIK !!!

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

5

- Vodičský preukaz A, B, C, CE, E, T, D
- Výučný list v odbore AUTOMECHANIK !!!!
- Dobra komunikatívna úroveň anglického jazyka
- Predchádzajúce skúsenosti - min 5 rokov s modernymi zariadeniami v moderne vybavenom servise (z toho z posledných 5 odpracovaných rokoch musia byť 3 na pozícii automechanik alebo vedúci servisu
- Znalosť počítačovej diagnostiky:
VOLVO DIAGNOSTICKÝ SYSTEM (je to systém, ktorý majú značkové servisy Volvo – ale limitovaná verzia)
WABCO DIAGNOSTICKÝ SYSTEM – pre kontrolu brźd na prívesoch a návesoch

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1851938  Datum zveřejnění: 31.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4850 EUR/mesiac, v hrubom