Manažér výroby

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu výroby.
-stanovování výrobních plánů a výrobní politiky
-zodpovědnost za výběr technologických postupů
-aplikace poznatků průmyslového inženýrství do praxe.
-plánování zásob, provádění kontrolní činnosti a příprava rozpočtů.
-reprezentování organizace na jednáních
-spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace,
-řízení a kontrolování bezpečnosti a hygieny práce.
-koordinace vedení příslušné dokumentace

Zamestnanecké výhody, benefity

- práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
- adekvátní finanční ohodnocení,
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- benefitní systém Cafeterie,
- týden dovolené nad rámec zákona (25 dnů),
- možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
- místo výkonu práce BŘECLAV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Bude špecifikovaná u pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ či VŠ vzdělání chemického či technického směru,
- min. 5 let praxe ve výrobní společnosti,
- min. 3 roky na vedoucí pozici,
- praxe z Automotive podmínkou,
- znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou,
- osobnostní předpoklady: samostatnost, schopnost práce v týmu,
schopnost rozhodování, schopnost vyjednávání a komunikační
dovednosti, schopnost a ochota řešit problémy, schopnost práce pod tlakem, schopnost vedení a řízení týmu lidí.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1861936  Datum zveřejnění: 12.11.2014