Svářeč MAG

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
27.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti kompletace chladicího nábytku a zařízení, hledáme šikovné kandidáty na pracovní pozici Svářeče.

* práce ve výrobní zastřešené hale,
* kompletace chladícího nábytku a zařízení,
* letování mědi plamenem,
* svařování částí chladírenských produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dobré finanční ohodnocení,
* práce na dobu určitou = 1 měsíc s možností prodloužení,
* místo výkonu práce: Kaplice (okr. Český Krumlov),
* pracovní doba 40 hodin týdně (8 hodin/den),
* příjemné a moderní pracovní prostředí,
* příspěvek na stravné,
* příspěvek na cestování do zaměstnání,
* možnost proplácení záloh,
* možnost zajištění ubytování ZDARMA.

Informace o náboru

V případě zájmu o práci zašlete prosím váš životopis v odpovědi na inzerát, napište možný termín nástupu a stručně vaše zkušenosti.
Pokud vás nebudeme do 14ti dnů kontaktovat, bohužel jste nebyl vybrán do užšího kola výběru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba chladicího nábytku, izolačních panelů a dveří chladíren a mrazíren

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Svářeč

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vyučen v oboru (možno nahradit praxí),
* platný svářečský průkaz (ZK 135 1.1 / ZK 311 1.1),
* dobrou znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace,
* praxe min 1 rok,
* samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1906866  Datum zveřejnění: 22.10.2014