Vodič nákladnej dopravy/silo/ - skupina CE - Nórsko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Larvik, Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,10 NOK/km + 4 NOK za tonu /brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nórskeho klienta hľadáme vodičov na nákladné vozidlá s oprávnením CE. Je potrebné mať prax so silom. Náplň práce tvorí jazdenie na kamiónoch so silom, vrátane čistenia nádrží zvnútra medzi jednotlivými cestami keď v danej oblasti nie je čistiaca stanica – čo sa stáva cca 3 – 4 krát týždenne.

Pracuje sa v súlade s EU direktívou čo sa týka riadenia a oddychovania, tzn. Riadenie 5 – 6 dní do týždňa čo spolu tvorí cca 11.000 – 12.000 km. / mesačne. .

Pracuje sa systémom 6 týždňov práca, 2 týždne voľno – pričom deň na striedanie je sobota.

Ubytovanie
Vodiči bývajú v kamiónoch, počas pracovnej periódy 6 týždňov. Pranie, umývanie a iné potreby ohľadom komfortu, hygieny sú možné v 3 miestach na víkendové prestávky (keď je vodič v danej oblasti)

- dobré platové ohodnotenie
- zamesnanie v nórskej spoločnosti
- dlhodobá práca
- možnosť cestovať domov každých 6 týždňov

Informácie o výberovom konaní

Ako zareagovať – výberový proces
V prípade záujmu o pracovnú ponuku a ak spĺňate všetky požiadavky uvedené vyššie sa zaregistrujte na stránke http://recruit.lutonorge.com/user/register a pripojte aj požadovanú dokumentáciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nórska prepravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Požiadavky
- Anglický jazyk
- 1- 2 roky praxe skúsenosti v medzinárodnej doprave so silom
- Servisne zmýšľajúci s dobrými pracovnými návykmi

Požadovaná dokumentácia
- Platný VP skupiny CE
- Karta vodiča (elektronická)
- Licencia profesionálneho vodiča EU kód 95

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1908195  Datum zveřejnění: 24.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2,10 NOK/km + 4 NOK za tonu /brutto