Lešenár Nórsko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
priebežne počas roka, podľa potreby klientov
Mzdové podmienky (brutto)
cca 171 NOK/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých klientov v Nórsku hľadáme lešenárov na rôzne druhy stavieb. Náplňou práce je stavba, rozoberanie a úprava lešenia a špeciálnych konštrukcií z lešenia v spolupráci s ďalšími lešenármi.

Pracuje sa aj vo výškach s rôznymi druhmi lešení (rúrkové, podperné ,pojazdné a voľne stojace, stavebné plošinové výťahy, dielcové..).

Na nórsku pracovnú zmluvu, ubytovanie zabezpečené, cena cca 3.000 – 5000 NOK / mesiac v závislosti od lokality

Informácie o výberovom konaní

Ako zareagovať – výberový proces
V prípade záujmu o pracovnú ponuku a ak spĺňate všetky požiadavky uvedené vyššie sa zaregistrujte na stránke http://recruit.lutonorge.com/user/register.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nórska personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- minimálne 3 - 4 roky praxe ako lešenár
- lešenársky certifikát s platnosťou v EU
- anglický jazyk alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- schopnosť a ochota pracovať vo výškach v exteriéri
- VP skupiny B+E + vlastné auto výhodou, nie však podmienkou prijatia

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1908198  Datum zveřejnění: 24.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 171 NOK/hod brutto