Plánovač kvality

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolupracuje na zajištění činností úseku kvality s ohledem na splnění požadavků zákazníků;
Spolupracuje při plánování kvality nových projektů a souvisejících výrobních a kontrolních procesů;
Analyzuje kvalitativní problémy v rámci interních procesů;
Navrhuje a zpracovává zkušební postupy pro oblasti výrob;
Navrhuje, zpracovává a aktualizuje katalogy chyb a mezních vzorků;
Provádí počítačové zpracování dat, zpracovává statistiku a rozbory v oblasti řízení jakosti;
Připravuje reporting zákazníkům k obdrženým reklamacím a návrh na jejich řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na hlavní pracovní poměr;
Dobré finanční a pracovní podmínky;
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu;
Jistotu v prosperující firmě;
Dobré sociální zázemí - 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, závodní stravování, jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění;
Nástup možný ihned

Informace o náboru

Vaše životopisy zasílejte v českém a německém nebo anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se specializuje na vývoj a výrobu komponentů a systémů pro interiéry automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Středoškolské vzdělání;
Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka;
Organizační a komunikativní schopnosti;
Spolehlivost, časová flexibilita;
Práce na PC – (MS Office);
Znalost nástrojů kvality;
Znalost prostředí a požadavků v automobilovém průmyslu;
ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1916789  Datum zveřejnění: 3.11.2014