Aplikační programátor zkušebního softwaru 280 000 Kč (10 000 Eur) / měsíc!

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
10000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• programování a údržba testovacích sekvencí ve vytvořeném vývojovém prostředí teamtechnik teamsoft.TEST
• realizace na míru požadavků zkoušek v kontrole převodovky pro end-of-online testovacích stolech (zavedení funkce již popsané v programu)
• Sloučení aplikací, jako je získávání dat, řízení procesů, řídících systémů a kontrolních pohonných zařízení
• Uvedení do zkušebního softwaru testovat naše zařízení na místě, včetně přizpůsobení specifických požadavků zákazníka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání nebo technické vzdělání v elektrotechnice, automatizaci, datových systémů nebo porovnání položek
• Zkušenostech s projektem ve strojírenství, technologii nebo srovnávání (kvality)
• V ideálním případě zkušenosti s programováním se Step a LabView
• V ideálním případě, znalosti v komunikaci CAN a pohony
• Dobrá znalost německého a anglického jazyka slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1947936  Datum zveřejnění: 4.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000 EUR/měsíc