Hledáme svářeče MAG, TIG, WIG do Dobrovic

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování různých konstrukcí metodami MAG, TIG, WIG.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé platové ohodnocení
Možnost vyplácení záloh
Stabilní zaměstnání na HPP
Příspěvek na stravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1996311  Datum zveřejnění: 29.1.2015