Brúsič odliatkov - Nemecko

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Okolie Drážďan, Slovensko, Česko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú zlievareň hľadáme SKÚSENÝCH brúsičov odliatkov, ktorých náplňou práce bude:

- brúsenie zliatinových odliatkov v zlievarenskej spoločnosti
- práca s ručnou flexou
- práca v nepretržitej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti
- platové podmienky 7,00 Eur/hod. netto
- ubytovanie zdarma

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zlievarenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou odliatkov pre automobilový a strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Brúsič odliatkov

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- predchádzajúca prax na pozícii brúsiča odliatkov/ v zlievarenstve podmienkou
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni výhodou
- možnosť cestovať vlastným autom výhodou

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2100802  Datum zveřejnění: 4.5.2015