Obsluha CNC strojů do Kopřivnic

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v automobilovém průmyslu
- jednoduchá obsluha CNC strojů (soustruhy, frézy...)
- sériová výroba
- práce na 3 směny (možnost i 12-ti hodinových směn)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- výhodné platové podmínky od 105 Kč/hod. netto
- příspěvek na stravu
- ubytování ZDARMA
- zaučení v tréninkovém centre

Informace o náboru

V případe zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 734 158 020 nebo nám zašlete svůj životopis na email: [email protected] nebo můžete reagovat přímo prostřednictvím odpovědního formuláře v dolní části ponuky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta kopřivnickou automobilku, která se řadí mezi nejstarší automobilky Evropy i světa a se svou více než 116letou tradicí ovlivňující nejen český ale i zahraniční automobilový průmysl, hledáme šikovné obsluhy nebo operátory CNC stojů. Čeká na Vás zajímavá práce v skvělém kolektivu a zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen v oboru a praxe s obsluhou CNC strojů (CNC soustruh/fréza) min. 1 rok nebo praxe v oboru min. 2 roky
- znalost technické dokumentace
- schopnost měření a korekce
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2203246  Datum zveřejnění: 25.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou