CNC frézař / brusič - Německo (Gera)

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Gera - Německo, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obrábění větších součástek, práce s jeřábem a vazačem
- obsluha a seřizování CNC strojů - frézy (3 - 5 osé), brusky, nebo vyvrtávačky
- kusová výroba
- práce se systémem Heidenhein, nebo Siemens
- čtení technické dokumentace
- měření obrobků
- práce ve směnném provozu

Nutnost absolvovat zkušební den v místě pracoviště - Gera - od 18. - 22.4.2016.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání v zahraničí
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- výhodné platové ohodnocení - 11 - 12€ / hod - dle zkušeností kandidáta
- ubytování zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis, nebo nás kontaktovat pro více informací.

Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní, středně velkou německou společnost zabývající se generálními opravami a servisem velkých a středně velkých CNC strojů, výrobou náhradních dílů a modernizaci jejich částí z ocele a litiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. středoškolské vzdělání technického zaměření
- zkušenosti s prací na CNC strojích podmínkou
- znalost čtení technické dokumentace podmínkou
- zkušenosti s kusovou výrobou velkou výhodou
- základní znalost němčiny (nutnost porozumět)
- zájem o dlouhodobé zaměstnání v zahraničí - nejedná se o turnusové zaměstnání
- samostatnost, spolehlivost
- dobré logické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2517537  Datum zveřejnění: 14.4.2016