Mzdová účetní - přímo v centru Prahy

LUTO Automotive s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava podkladů pro kontroly
- likvidace pracovních úrazů
- vystavování ELDP a potvrzení pro zaměstnance
- komunikace s úřady (PSSZ, ZP, FÚ)
- komunikace se zaměstnanci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP ve stabilní společnosti
- práce přímo v centru Prahy v přátelském kolektivu
- dobré platové ohodnocení
- pravidelné školení
- stravenky
- možnost home office (po dohodě)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

LUTO Automotive s.r.o. je slovenskou společností, která působí na trhu již více jak 10 let. Díky dynamickému rozvoji a velmi pozitivních referencích se společnost rozšířila nejprve do České republiky, kde byla založena v roce 2008 LUTO Automotive CZ, s.ro. a od té doby rozšířila své působení do Německa, kde v roce 2011 vznikla LUTO Germany GmbH a v roce 2013 do Norska, kde vznikla LUTO Norge AS.

Našim klientům poskytujeme služby šité přímo na míru v oblasti personalistiky. Díky svému mezinárodnímu zastoupení představujeme ideální řešení speciálně pro nadnárodní firmy, které expandují na nové trhy a potřebují flexibilního a spolehlivého partnera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe se zpracováním mezd/ personalistikou
- zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- znalost práce s PC
- orientace v zákoníku práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3044791  Datum zveřejnění: 4.5.2017