After-sales technical specialist

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené po osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná rodinná spoločnosť, špička vo svojom odbore na svete, hľadá vhodných kandidátov s potenciálom a technickým vzdelaním v strojárstve (prax výhodou, ale nie podmienkou).
Našim cieľom je, aby nový zamestnanec po niekoľko mesačnom zaškolení mohol samostatne poskytovať technické poradenstvo zákazníkom a pracovať na individuálnych, na mieru šitých, projektoch.

* podpora sales tímu v technickej oblasti
* príprava projektov po technickej stránke na základe požiadaviek klienta
* hľadanie a návrhy technických riešení podľa individuálnych potrieb na konkrétnych výrobných linkách
* prezentácia technickej stránky projektov u klientov
* dohľad nach ich následnou realizáciou podľa schváleného projektu
* podpora sales tímu pri nastavovaní popredajných služieb
* komunikácia s klientmi v regióne CEE

* práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* možnosť individuáneho kariérneho rozvoja v dynamickom prostredí
* tréning najlepšími medzinárodnými odborníkmi v materskej spoločnosti
* dlhodobá perspektíva a rast po odbornej aj riadiacej stránke v medzinárodnom prostredí
* adekvátne ohodnotenie vrátane podielu na zisku spoločnosti

Pokiaľ spĺňate naše požiadavky zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (iné jazyky výhodou)
* veľká dávka samostatnosti a lojality voči zamestnávateľovi
* pozitívny prístup k práci
* komunikatívnosť
* priebojnosť
* schopnosť presadiť sa
* orientácia na výsledok
* flexibilita
* trpezlivosť
* ochota cestovať

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2016940  Datum zveřejnění: 17.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: platové podmienky budú upresnené po osobnom pohovore