Можливість для людей з України

Start-up technik/elektromechanik

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Poštová 56, Tornaľa, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacReálna hranica mzdy relevantná skúsenostiam a praxi vybraného kandidáta individuálne dohodnutá, stravný lístok za 1,06 EUR, príplatok za dochádzanie resp. ubytovanie zdarma, príplatok za 3.pilier, lekcie AJ zdarma, extra príplatky za nadčasy 50% cez týždeň a až do 100% cez víkend, bonusy za dochádzku a pohotovosť a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrická inštalácia strojov podľa dokumentácie, inštalácia softvéru do nových strojných zariadení, uvedenie strojných zariadení do prevádzky, testovanie, nastavovanie a finálne vyladenie strojov pre zákazníkov. Trouble shooting.

Mzda zodpovedajúca Vašim schopnostiam, ubytovanie zdarma v prípade potreby resp. príspevok na dochádzanie, možnosť prac. postupu v rámci celej LVD skupiny (EU, USA, Čína, .....). Rozvoj a tréningy na nové technológie. AJ kurzy priamo vo firme zdarma a mnoho iných.

V prípade záujmu vhodné aj pre absolventov avšak za iných nástupných podmienok. Každého kandidáta budeme posudzovať individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, automatizácia, robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnická montáž strojov a zariadení vrátane SW

Počet rokov praxe

3

samostatnosť
flexibilita
spoľahlivosť a dôslednosť
zameranie na splnenie cieľov
schopnosť ďalej rásť a rozvíjať sa v danej oblasti

schopnosť riešiť problémy

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4663456  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac