Projektant/ka elektro

M a v e l, a.s. (MPSV)

Místo práce
Ol. Blažka 131, 679 02 Rájec-Jestřebí, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-14
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:M a v e l, a.s., IČ 00549771
Pracoviště:M a v e l, a.s. - pracoviště, Ol. Blažka č.p. 131, Rájec, 679 02 Rájec-Jestřebí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-14
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Chcete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl? Zajímáte se o vodní energetiku? Bavilo by Vás podílet se na zpracování projektů a zajišťování dodávek elektročásti v oblasti vodních elektráren pro projekty v tuzemsku i v zahraničí? Pak hledáme právě Vás! Pro posílení našeho týmu elektroprojekce přijmeme Projektanta/-ku elektro se specializací na VN.
Co u nás budete dělat?
Zpracovávat návrhy vyvedení výkonu od generátoru do distribuční sítě se specializací na napěťové hladiny VN, systém ochran elektrického zařízení, napájení vlastní spotřeby technologie, vytvářet projektovou dokumentaci, budete zodpovědný/-á za zpracování přidělených projektů (kvalita, termín a náklady), zpracovávat návrhy systému řízení technologie, vnitřní a vnější komunikace, poskytovat technické konzultace.
Co od Vás očekáváme?
Vzdělání VŠ elektrotechnického směru (energetika nebo silnoproudá elektrotechnika), praxi v elektroenergetice (po dobu 3+ let), osvědčení vyhl. 50/78, §10, znalost angličtiny na úrovni B1/B2, znalost práce v MS Office, AutoCAD, flexibilitu a ochotu cestovat, nadšení a zájem o práci, týmového ducha, ŘP sk.B.
Co Vám nabízíme?
Možnost občasné práce z domova, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, bonusy/prémie, firemní jazykové vzdělávání, odborná školení, firemní akce.
Mzda od 28.000 Kč (dle zkušeností a dosažené praxe).
První kontakt telefonicky nebo zaslat životopis na e-mail. adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 10486100708

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, MS Office
Práce s PC - autocad
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné projektování a řízení projektování dle §10 vyhl. 50/78
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, úroveň B1/B2