Projektový manažer / projektová manažerka

M a v e l, a.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Nohy 1237, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:M a v e l, a.s., IČ 00549771
Pracoviště:Jana Nohy 1237, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Benešov
-řídit a organizovat průběh přidělených zakázek, kontrolovat realizační cyklus zakázek, tj. od uzavření smlouvy se zákazníkem po předání zakázky po garanční době,vytvářet časové harmonogramy zakázek a dohlížet na jejich plnění,komunikovat se zákazníkem v průběhu realizace zakázek. Očekáváme:vzdělání VŠ - technického směru (obor strojní nebo stavební), vhodné i pro absolventy,angličtinu na úrovni min. B2, znalost dalších cizích jazyků výhodou, technické a analytické myšlení,praktické zkušenosti v daném oboru výhodou,nadšení a zájem o práci, týmového ducha. Nabízíme pružnou pracovní dobu. zázemí stabilní společnosti,odpovídající platové ohodnocení, motivační odměňování, firemní jazykové vzdělávání, zaměstnanecké benefity,závodní stravování,firemní akce. První kontakt telefonicky 8-16 hod. v pracovní dny nebo emailem.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 12120140786

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně