Strojní inženýři- technologický rozvoj

M a v e l, a.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Nohy 1237, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři technologové, normovači (21443)

Pracoviště a kontakty

Firma:M a v e l, a.s., IČ 00549771
Pracoviště:Jana Nohy 1237, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Benešov
Aj na úrovni B1/B2, technické a analytické myšlení
analýzy efektivity výroby a provozu, navrhování a vyvíjení nových technologií, aplikace nových nástrojů. KONTAKT : emailem, telefonicky denně mezi 7,00-15,30. Vyřizování DOPORUČENEK ve ST nebo PÁ 8, 00 - 10,00.

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 10486840721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou