Technik/specialista pro zkoušky a uvádění do provozu, projektant automatiky a hydraulických systémů

M a v e l, a.s. (MPSV)

Místo práce
Ol. Blažka 131, 679 02 Rájec-Jestřebí, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-30
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:M a v e l, a.s., IČ 00549771
Pracoviště:M a v e l, a.s. - pracoviště, Ol. Blažka č.p. 131, Rájec, 679 02 Rájec-Jestřebí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-30
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Chcete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl? Zajímáte se o vodní energetiku? Bavilo by Vás uvádět do provozu vodní elektrárny v tuzemsku i v zahraničí? Pak hledáme právě Vás! Pro posílení našeho týmu přijmeme Technika/specialistu pro zkoušky a uvádění do provozu vodních elektráren po celém světě.
Co u nás budete dělat?
Podílet se na projektování a přípravě dodávek zařízení zejména v oblasti příslušenství a hydraulických systémů, vyhodnocovat parametry a technickou úroveň dodaného technologického zařízení, řídit a provádět zkoušky dodaných zařízení (vodní turbíny, příslušenství, uzávěry) a kompletně je uvádět do provozu na vodních elektrárnách našich klientů, rozvíjet postupy během zkoušek a uvádění do provozu a zpracovávat příslušnou dokumentaci, spolupracovat s celým realizačním týmem i s pracovníky partnerských firem.
Co od Vás očekáváme?
Vzdělání SŠ/VŠ strojírenského směru (hydraulické stroje) nebo SŠ/VŠ elektrotechnického směru (automatizace a měřící technika), znalost angličtiny na úrovni B1/B2, znalost práce v MS Office, flexibilitu a ochotu cestovat, nadšení a zájem o práci, týmového ducha, ŘP sk. B, znalost programování PLC vítána.
Co Vám nabízíme?
Možnost občasné práce z domova, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, bonusy/prémie, firemní jazykové vzdělávání, odborná školení, firemní akce. Mzda od 28.000 Kč.
Pracoviště v Rájci-Jestřebí (příležitostné dojíždění služebním autem na centrálu do Benešova u Prahy).
První kontakt: životopisy zasílat na e-mail. adresu [email protected], pí Megvinet tel. 317 728 483.
Osobní návštěva na pobočce v Rájci ve středu a pátek v době 8.00 - 10.00 hod - na vrátnici požádat o kontaktování p. Dvořáčka.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 10856310714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, úroveň B1/B2