Administrativní pracovník

M.B.A. Finance s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 1346, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
12200 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:M.B.A. Finance s.r.o., IČ 27407209
Pracoviště:M.B.A. Finance s.r.o. - pobočka Jeseník, Masarykovo nám. 1346/15, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 12200 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt telefonický, písemný!!!

Jsme společnost M.B.A. Finance (člen skupiny M.B.A. EMPIRE), nejlepší agentura v oblasti kreditních rizik v České republice. Našimi klienty jsou významné společnosti z řad bank, pojišťoven, mobilních operátorů, dodavatelů energií aj. Na českém trhu působíme od roku 2005, sídlo máme v Praze a hlavní operační centrum je umístěno v Jeseníku.
Jsme si vědomi, že zásadní význam v rozvoji společnosti mají právě naši zaměstnanci. Proto do našeho týmu hledáme kolegy, kteří se chtějí učit a dělat svou práci kvalitně a poctivě. V současné době přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE ZEJMÉNA:
" vkládání dat do interního systému zaměstnavatele
" evidence příchozí a odeslané pošty - vyřizování korespondence
" emailová a telefonická komunikace
" organizování návštěv (zajištění občerstvení, ubytování)
" komunikace a podpora všech oddělení společnosti

CO VÁM NABÍZÍME:
" motivující strukturu mzdy odrážející skutečný výkon Vaší práce
" odborné zaškolení i další vzdělávání
" zajímavou práci v prestižní a rychle rostoucí společnosti.
" zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, výuka
anglického jazyka, ovocné dny, poukazy na fitness a relaxaci)
" pevnou pracovní dobu
" nástup možný ihned

UVÍTÁME:
" minimálně středoškolské vzdělání
" znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook)
" samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
" proaktivitu, vstřícný přístup a ochotu učit se
" komunikační a organizační schopnosti
" příjemné vystupování, smysl pro týmovou práci

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: [email protected]
Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12582670736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou