Specialista obchodního týmu

M&M reality holding a.s.

Na jedné, Vámi zvolené pobočce, z více než 150 po celé ČR, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Tábor, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Praha - západ, Okres Rakovník, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komunikace a poskytování poradenství potenciálním klientům
práce s databází klientů
běžná administrativa spojená s pozicí
zprostředkování obchodu s nemovitostmi
vedení týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- finanční ohodnocení 24.000 Kč pro začínající makléře
- propracovaný školící systém
- doprovodné školení (meeting s PhDr. Ladislavem Špačkem, školení s Ing. Dobroslavem Štroufem)
- okamžité vyplacení výplaty po složení rezervační zálohy
- možnost investovat do nemovitostí
- kariérní růst s možností budování vlastního týmu
- pravidelné soutěže
- firemní vůz značka Mercedes či BMW pro nejlepšího makléře měsíce
- firemní dovolené zdarma
- firemní akce
- firemní volání za velmi nízké ceny
- vlastní marketingové oddělení

Informace o náboru

I Vy se můžete stát členem našeho týmu a pracovat s těmi nejlepšími!

Pokud se Vám zalíbila nabídka, posílejte své životopisy na níže uvedený email. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimální znalost práce na PC
- samostatné rozhodování
- pracovní nasazení
- komunikační schopnosti a týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Z důvodu neustále se zvětšujícímu počtu spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, hledáme nové kolegy do týmu M&M reality.
M&M reality holding a.s. je nejsilnější českou firmou na trhu, která zajišťuje veškeré služby týkající se prodeje, pronájmu či správy nemovitostí již od roku 2005.

Za desetileté působení firmy jsme dosáhli maximálních výsledků nejen v oblasti obchodu, ale i ve financování nemovitostí, pojištění či výkupů nemovitostí a naši makléři se tak mohou považovat za odborníky ve všech těchto oblastech podnikání.
Silné zázemí firmy podporuje možnosti každého zájemce o práci v M&M reality a snaží se využít obchodní a lidský potenciál i lidí bez dosavadní praxe v oboru.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1748051  Datum zveřejnění: 15.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 Kč/měsíc