Realitní makléř

M&M reality holding a.s.

Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• především budete měnit sny našich klientů v realitu
• denně budete komunikovat s klienty
• rozšiřovat portfolio nemovitostí
• budete si budovat a rozvíjet svůj vlastní tým
• budete pánem svého času a přímo tak ovlivňovat Vaši výplatu
• budete se podílet na úspěchu „Zelené rodiny“

Zaměstnanecké výhody, benefity

• budete pracovat pro jedničku na českém realitním trhu, kde lidé berou svou práci jako koníček
• nejsofistikovanější realitní systém v České republice
• uděláme z Vás profesionála, ale do té doby Vás podpoříme 24.000 Kč
• změníme Vaše myšlení na zelené
• oddělení, které pečuje o spokojenost realitních makléřů
• firemní akce, které zažijete u nás, předčí vše, co jste doposud zažili
• když budete nejlepší, odměníme Vás jedinečnou dovolenou. V roce 2015 odcestuje 250 nejlepších z řad „Zelené rodiny“ na dovolenou do Mexika
• firemní benefity (příspěvek na automobil, neomezené volání, marketingové oddělení)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• práci s počítačem zvládáte levou zadní
• rádi řídíte vozidlo
• chcete se vzdělávat a své nově nabyté znalosti hned zúročit
• myslíte procesně a jste iniciativní
• víte, že práce v týmu přináší ovoce
• komunikační dovednosti jsou Vaší předností
• jste optimista a máte energii na rozdávání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Z důvodu neustále se zvětšujícímu počtu spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, hledáme nové kolegy do týmu M&M reality.
M&M reality holding a.s. je nejsilnější českou firmou na trhu, která zajišťuje veškeré služby týkající se prodeje, pronájmu či správy nemovitostí již od roku 2005.

Za desetileté působení firmy jsme dosáhli maximálních výsledků nejen v oblasti obchodu, ale i ve financování nemovitostí, pojištění či výkupů nemovitostí a naši makléři se tak mohou považovat za odborníky ve všech těchto oblastech podnikání.
Silné zázemí firmy podporuje možnosti každého zájemce o práci v M&M reality a snaží se využít obchodní a lidský potenciál i lidí bez dosavadní praxe v oboru.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1922035  Datum zveřejnění: 7.11.2014