Telefonní asistentka makléřů pobočky

M&M reality holding a.s.

Místo práce
Okres Rakovník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonní a emailová komunikace s klienty
- Školení v rámci komunikace s klienty
- Administrativa v interním systému
- Komunikace s makléři

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v příjemném kolektivu
- Zajímavé platové podmínky (fixní základ + procenta z prodeje)
- Možnost zajímavých bonusů (dotovaný telefon, operativní leasing, firemní akce)
- Volná pracovní doba
- Možnost práce z domova
- Vhodné i pro tělesně postižené a důchodce

Informace o náboru

Jste komunikativní člověk a baví vás spolupráce s fungujícím týmem? Bojíte se dělat vlastní obchody, ale zajímá vás obchodní prostředí? Staňte se telefonickou podporou našich makléřů a pracujte v teple domova či v naší přátelské kanceláři.

Hledáme telefonistky pro oblast: Kladno, Slaný, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Neratovice, Nové Strašecí, Roztoky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Z důvodu neustále se zvětšujícímu počtu spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, hledáme nové kolegy do týmu M&M reality.
M&M reality holding a.s. je nejsilnější českou firmou na trhu, která zajišťuje veškeré služby týkající se prodeje, pronájmu či správy nemovitostí již od roku 2005.

Za desetileté působení firmy jsme dosáhli maximálních výsledků nejen v oblasti obchodu, ale i ve financování nemovitostí, pojištění či výkupů nemovitostí a naši makléři se tak mohou považovat za odborníky ve všech těchto oblastech podnikání.
Silné zázemí firmy podporuje možnosti každého zájemce o práci v M&M reality a snaží se využít obchodní a lidský potenciál i lidí bez dosavadní praxe v oboru.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2682900  Datum zveřejnění: 9.8.2016