Obchodní zástupce

M & S fair agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 84, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 24500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:M & S fair agency s.r.o., IČ 28353048
Pracoviště:M & S fair agency s.r.o.- Plzeň, Pražská 84/15, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 24500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obchodní zástupce – obchodní manažer

M&S fair Agency s.r.o. přijmeme obchodního zástupce pro daný region. Obchodní zástupce v daném region u stávajících zákazníků, nebo na domluvených schůzkách asistentkou provede energetický audit. Na základě kterého zpracujeme pro zákazníka optimalizaci energetické náročnosti objektu a možnosti úspor prostřednictví technických změn, nebo kumulativního nákupu energii.

Nabízíme
- platové ohodnocení od 14 000 do 24 500
- podpora asistentky a callcentra
- zajímavou práci v atraktivní oblasti energetiky
- systém vzdělávání v rámci profesní rekvalifikace
- perspektivu rozvíjejícího se trhu
- širokou nabídku energetických produktů (KGJ, FTV, TČ)
- možnost manažerského růstu
- podpůrný komplexní energetický software pro optimalizaci energií

Požadujeme
-samostatnou, komunikativní a pracovitou osobnost
-všeobecný přehled
-zkušenosti s obchodní činností nebo prací s lidmi
-zkušenost v energetice není podmínkou, ale výhodou
-uživatelskou práci na PC (word, exel)

Uchazeč o tuto pozici projde komplexním zaškolením do problematiky.

Poslední změna:2015-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 9577170744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity