Grafik

M Trend s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Brandlova 597, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
6500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Grafici a výtvarníci v multimédiích (21660)

Pracoviště a kontakty

Firma:M Trend s.r.o., IČ 26714825
Pracoviště:M Trend s.r.o. - prac., Brandlova 597/1, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 6500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: grafická sazba v PC. Plnobarevná grafika - CMYK. Znalost programu: In design, Photoshop, Corel apod. Sazba textu, úprava fotografií, komunikace s tiskárnou, znalost českého jazyka. Práce cca 2 - 4 hodiny denně, dohodou.
Požadujeme: 100 % znalost grafických programů, k inzerovanému pracovnímu místu není možnost zaučení nebo zapracování. Okamžitý nástup.
Nabízíme: částečný pracovní úvazek nebo dohodu o provedení práce v centru Olomouce. Nástupní mzda: 6.500 Kč za poloviční úvazek nebo dohodou.
Kontakt: Životopisy a ukázky své práce prosím posílejte POUZE e-mailem: [email protected].

Poslední změna:2015-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9412550783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou