Asistenti

MA & MA STAR group s.r.o. (MPSV)

Místo práce
V Aleji 648, 734 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
13100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:MA & MA STAR group s.r.o., IČ 29456134
Pracoviště:V Aleji 648/31, Ráj, 734 01 Karviná 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 13100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

Vaší náplní práce bude administrativní podpora realitního makléře. Budete řídit administrativní chod kanceláře, vyřizovat korespondenci, občas se projdete i na úřady či na poštu. Vaším úkolem bude i správa inzerátů na internetu. Občas provedete i uchazeče po nemovitostech a realizujete prohlídku. Budete taktéž vyřizovat telefonní servis stávajících i nových klientů. Práce je vhodná pro rodiče po mateřské dovolené.

Požadujeme:
- Komunikativnost a obchodního ducha s lidským přístupem
- Samostatnost, důslednost, proaktivitu, zodpovědnost, iniciativu
- Orientaci nebo znalost trhu s nemovitostmi či se správou nemovitostí výhodou
- Ochotu učit se novým věcem
- Odolnost vůči stresu
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
- Časová flexibilita
- Možnost práce z domova
- Motivační provizní systém nad rámec fixní mzdy
- Nabízíme pracovní smlouvu na HPP a o na dobu neurčitou

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána
přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na danou pozici.

Poslední změna:2016-07-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11081720769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou